Alarmy a kamery

Alarmy Jablotron

Zabezpečenie domov, bytov, firemných a skladovacích priestorov.

Kvalitné zabezpečenie objektov sa v posledných rokoch stáva štandartom drvivej väčšiny našich zákazníkov. Už vyše 15 rokov pomáhame chrániť rôzne objekty proti zlodejom a neželanou návštevou. Vďaka množstvu rôznych detektorov vytvárame systém ochrany priamo na mieru pre každý objekt. Ten taktiež dokáže detekovať a ohlásiť rôzne havarijné stavy ako požiar, zaplavenie, únik plynu, dymu a pod. Následne dokáže pomocou špeciálnych ventilov uzavrieť príslušné potrubia a tým zamedziť rozsiahlym škodám. Systém sa ovláda buď priamo z klávesnice, alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie, RFID čipov a diaľkových ovládačov.

Kamery Hikvision

Kamerový systém Hikvision slúži k nepretržitému monitorovaniu objektov a priľahlých priestorov. Záznam sa ukladá na disk, prípadne na SD kartu priamo v kamere, odkial je možné si záznam opakovane prehrávať. Oprávnený užívateľ má možnosť sledovať online živý obraz z kamier na svojom mobile i pc. Kvalitný kamerový systém v kombinácii s alarmom tvoria komplexnú ochranu objektov, ktorým sa zlodeji spravidla vyhýbajú.

Domáce audio a video vrátniky

Ponúkame montáž domácich audio a video vrátnikov rôznych značiek. Systémy slúžia na vzájomné dorozumievanie sa s osobou pred vstupnou bránkou domov, bytov, alebo rôznych priemyselných a komerčných objektov. Sofistikovanejšie systémy umožnujú presmerovanie hovoru na mobilný telefón, prípadne zaznamenajú volajúceho.

Kontaktujte nás

 
Adresa

Ondrej Rakús

Pavlice 61

919 42

 
E-mail
 
Telefón